24 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Tego dnia wszystkich obowiązywał żółty kolor ubrania. Wolontariusze przygotowali wiele atrakcji, by 24 listopada stał się dniem dobrych uczynków i emocji. Dzieciaki mogły wylosować miłe słówka, zagrać w zabawną grę, złożyć ciekawe origami i podarować je wybranej osobie, napisać coś miłego dla kogoś fajnego, spróbować swoich sił, grając na organach.

Wielką atrakcją dla całej społeczności szkolnej była fotobudka, w której każdy mógł sobie zrobić wesołe zdjęcie. Od poniedziałku do piątku uczniowie w ramach życzliwości i „Tygodnia Zdrowego Odżywiania” i przygotowywali także zdrowe i smaczne potrawy, którymi częstowali koleżanki i kolegów ze szkoły.