W piątek, 11 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej powszechnie zwany Dniem Nauczyciela. Klasa V wraz z wychowawczynią przygotowała akademię. Aby pokazać  jak ciężka  jest praca nauczycieli, uczniowie przygotowali parę scenek z życia szkoły. W sposób wesoły pokazali, z jakimi problemami borykają się na co dzień nauczyciele i wychowawcy. Nie zabrakło również życzeń i oprawy muzycznej. Chór szkolny pod kierunkiem pana Michała Gomułki zaprezentował dwie piosenki. Jedna z nich pt. „Nauczycielu mój” to utwór autorski pana uczącego w naszej szkole muzyki.

Po akademii pani dyrektor podziękowała  nauczycielom i pracownikom szkoły za ich pracę, życząc wszystkim wielu sukcesów. Wręczyła również Nagrody Dyrektora. Otrzymali je panie Maria Turaczyk, Grażyna Grzesiak, Renata Bukowska i Anna Paszcza oraz panowie Edward Ciągło i Piotr Potoniec. Serdecznie gratulujemy!

Miło nam  również poinformować , że tego dnia nasza pani dyrektor, otrzymała Nagrodę Wójta! Jej również składamy szczere gratulacje!