W przeddzień Dnia Chłopaka, 29 września 2017 roku w naszej szkole miało miejsce ciekawe wydarzenie. Uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą przygotowali przedstawienie pt.”Mleko czy kakao”, w którym- niczym w studiu telewizyjnym- odbywały się wywiady z chłopakami, pokazy mody męskiej, komentarze sportowe, a trenerka fitness zachęcała do codziennych ćwiczeń sprzyjających ukształtowaniu męskiej muskulatury. Nie zabrakło też życzeń i dedykacji taneczno-muzycznych.
Po inscenizacji reprezentanci chłopców z klas I – VII zmagali się w konkurencjach o tytuł „Superchłopaka 2017” w dwóch kategoriach wiekowych. Chłopcy rozpoznawali marki znanych samochodów oraz narzędzia przydatne w każdym domu. Wykazywali kreatywność w tańcu z mopem, rozgrywkach sportowych oraz w wykonywaniu bransoletki z rozsypanych koralików. Zwycięzcą uczniów młodszych został Jan Turaczyk z klasy I, natomiast uczniów starszych – Szymon Knapik z klasy IV.
Dzień ten przyniósł wiele zabawy, radości i… łez (szczęścia?).