Szanowni Państwo,

 W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego uprzejmie prosimy o przeprowadzenie działań promujących Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021 w szkołach na terenie Państwa gminy.

W załączeniu przesyłamy informację o NSP 2021 (pliki pdf i jpg, a także samą treść w wersji edytowalnej) oraz wersję elektroniczną plakatu NSP 2021.

Prosimy o przekazanie szkołom załączonych materiałów wraz z prośbą o umieszczenie informacji na stronach internetowych szkół i w dziennikach elektronicznych oraz o wydrukowanie plakatu i umieszczenie w widocznym miejscu na terenie szkoły.

Jeśli dysponują Państwo papierowymi plakatami otrzymanymi od nas, prosimy o przekazanie ich do szkół. Jeżeli po naszych wcześniejszych mailach gmina nie odebrała jeszcze plakatów z siedziby Urzędu Statystycznego w Krakowie lub z oddziału terenowego – prosimy o ich odbiór.

Przesyłamy również infografikę z cyklu „Jeśli gmina się nie spisze” dotyczącą wpływu danych spisowych na szkolnictwo w gminie. Infografikę mogą Państwo wykorzystać np. w gminnych mediach społecznościowych, a także przekazać do szkół.

Wszystkie materiały dostępne są również na Platformie Komunikacyjnej w zakładce „Pliki i dokumenty” w obszarze „Promocja”.

Z poważaniem

Wojewódzkie Biuro Spisowe w Krakowie

+48 12 42 04 510

NSP2021_informacja_szkoły
NSP2021_Plakat A3