21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku wypada on w niedzielę. W związku z tym, obchody Dnia Życzliwości w Naszej szkole miały miejsce 19 listopada. Szkolne Koło Wolontariatu zaplanowało różne akcje i niespodzianki. Wśród uczniów i nauczycieli królował kolor żółty. Z okazji Dnia życzliwości Wolontariuszka z klasy 7 Wiktoria Morawska  przygotowała prezentację, która  przedstawiona została uczniom Naszej szkoły jako wstęp do obchodów Dnia Życzliwości. Dużym wyzwaniem dla  uczniów był taniec na sali gimnastycznej w poszczególnych grupach wiekowych. Udało się podjąć  wyzwanie i zatańczyć układ taneczny do piosenki Jerusalema  . Dodatkowo Wolontariusze z klasy 8 przeprowadzili w klasach 4-8 akcję Podaruj miłe słowo na dzień dobry. Wolontariuszki z klasy 5 zachęcały uczniów z klas I-III do tego, że warto być życzliwym, wykorzystując przygotowane dla uczniów zadania. Uczniowie chętnie przekazywali sobie miłe słowa i pozdrowienia, które mogli umieszczać na specjalnie przygotowanym  Drzewie Życzliwości.