Pożegnanie klasy 8 „skończył się pewien etap w ich życiu…” Dzień 24 czerwca 2022 roku pozostanie na długo w pamięci przede wszystkim tegorocznych ósmoklasistów.  Tego dnia w  uroczystej atmosferze odbyło się pożegnanie uczniów, którzy ukończyli Szkołę Podstawową.  Ósmoklasiści podziękowali wszystkim nauczycielom za wkład w ich edukację. Nie obyło się bez wspomnień oraz wzruszających piosenek, ich wykonanie pozostawiło na wszystkich niezapomniane wrażenie. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Wystąpili również uczniowie klasy VII, którzy pożegnali starszych kolegów. Nie zabrakło wspomnień, refleksji, ciekawych i humorystycznych anegdot z życia szkoły, a na pamiątkę wręczyli zakładki do książek, ze specjalnie przygotowanym na ten dzień wpisem.  Na koniec tej części zabrała głos pani dyrektor, która pogratulowała uczniom ukończenia Szkoły Podstawowej, życzyła dalszych sukcesów w edukacji.