Dzień Edukacji Narodowej

W tym roku szkolnym  Dzień Edukacji Narodowej  przypadał w sobotę. W naszej szkole obchodziliśmy go we wtorek, 17 października.  Była  to dobra okazja  do wyrażenia pozytywnych emocji. W tym dniu  uczniowie klas starszych przygotowali krótki występ.  Na początku podziękowali  pani dyrektor, nauczycielom i pracownikom obsługi za ich pracę, zaangażowanie i cierpliwość.  Nie mogło  zabraknąć również dobrej zabawy, a także akcentu muzycznego. Uczniowie klasy 7 przygotowali zabawne scenki z życia szkoły, aby pokazać, że praca nauczycieli nie jest wcale taka łatwa,  jakby się mogło wydawać. Następnie wszyscy uczniowie  zaśpiewali piosenkę pod tytułem „14 października”.   Na koniec przyszedł czas na życzenia.  Uczniowie życzyli nauczycielom i pracownikom szkoły  zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy, a także spełnienia marzeń osobistych i zawodowych .  W przygotowanie występu aktywnie włączył się również Samorząd Szkolny.

Po przedstawieniu głos zabrała pani dyrektor, która podziękowała nauczycielom i pracownikom obsługi za ich pracę. Niektórym z nich wręczyła Nagrodę Dyrektora.