W tym tygodniu, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu wyruszyli ze stroikami do osób starszych, samotnych czy chorych mieszkających na terenie Rusocic.
Stroiki zostały wykonane przez przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły.
Bardzo się cieszymy, że te świąteczne upominki sprawiły osobom obdarowanym tyle radości, wywołały uśmiech  na ich twarzy.
Wolontariuszom dziękujemy za zaangażowanie. Miłe słowa, jakie usłyszeli podczas tej akcji, na pewno będą ich motywowały do dalszej pomocy i pracy na rzecz innych.

Przy tej okazji Szkolne Koło Wolontariatu życzy,  aby nadchodzące Święta były wspaniałym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień życia codziennego, aby każda chwila upłynęła w zdrowiu, spokoju i radości, wśród rodziny, przyjaciół i wszystkich bliskich sercu osób.