26 marca w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie – misterium Męki Pańskiej. To wyjątkowa okazja, która co roku pozwala nam zgłębić tajemnicę Wielkiego Tygodnia i przeżyć głębokie chwile refleksji nad ofiarą Chrystusa.

Scenografia i kostiumy przeniosły nas w czasie do Jerozolimy sprzed dwóch tysięcy lat, a talent młodych aktorów pozwolił wiernie oddać dramaturgię tych wydarzeń. Muzyka i śpiew dodatkowo wzmacniały emocjonalny przekaz misteriów, czyniąc to spotkanie niezwykle wzruszającym i pamiętnym.

Misterium Męki Pańskiej w naszej szkole to nie tylko okazja do przypomnienia sobie podstawowych prawd wiary, ale także moment, w którym społeczność szkolna może zjednoczyć się wokół wartości takich jak miłość, poświęcenie i nadzieja.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i realizację tego niezwykłego przedsięwzięcia. Jesteśmy przekonani, że misteria te na długo pozostaną w naszej pamięci, inspirując do głębszej refleksji nad sensem Męki i Zmartwychwstania Pańskiego.