15. czerwca odbyło się uroczyste spotkanie w Kurii Metropolitalnej w Krakowie rozdania nagród zwycięzcą między innymi konkursu plastycznego pt. Mój ulubiony Święty .
Jest to cykliczny konkurs organizowany przez Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Jest on skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych (szczególnie klas I-VI) oraz uczniów szkół specjalnych z terenu archidiecezji.
Dwoje uczniów z naszej szkoły : Liwia Blonski-, uczennica kl. 2, która została laureatem konkursu,
oraz Piotr Kołodziej, uczeń klasy 4, – który został wyróżniony w konkursie, otrzymali oni nagrody z rąk Metropolity krakowskiego kardynała Grzegorza Rysia, oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty Pani dr Gabrieli Olszowskiej.
Liwii i Piotrowi serdecznie gratulujemy talentu artystycznego, kreatywności i pracowitości.