Dnia 17 października w naszej szkole gościł ukraiński cyrk „Szok”. Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości, gdyż dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność – przedszkolaków i uczniów. Dzieci bawiły się świetnie, oglądając tresowanego gołąbka, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne na małym rowerku i z obręczami. Niektórzy z publiczności mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, biorąc czynny udział w przedstawieniu. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach chwilą była, gdy artystka pojawiła się z wężem i wyszła do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. To było naprawdę „szokujące” przeżycie! Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie.