Dzisiaj są mikołajki i każdy z Was z niecierpliwością czekał lub nadal czeka na prezenty. Ale kilka dni temu to niektórzy z Was byli prawdziwymi , wspaniałymi Świętymi Mikołajami.?

Zakończyła się bowiem akcja zbiórki upominków dla małych bohaterów przebywających w Szpitalu w Prokocimiu. Z radością informujemy, że ilość osób która przyłączyła się do akcji była naprawdę imponująca. Udało się zebrać aż 1396 prezentów !!!!! Dziękujemy Pani Iwonie Morawskiej, która pozytywnie „zaraziła” nas tą inicjatywą i koordynowała jej przebieg zwłaszcza w tzw. terenie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom naszej szkoły za ogromne zaangażowanie i przyniesione prezenty. Cieszymy się,że do akcji przyłączyli się także mieszkańcy Rusocic, Kamienia, Czernichowa, Bachowic, Bochni, Jasienicy, Brzeska, uczniowie Szkoły w Kamieniu, Ogniki z Czernichowa oraz Radni. Ukłony należą się także Krakowiakom, Sektorowi Urody w Bachowicach, akcji katolickiej, właścicielom sklepu w Kamieniu, SK-art Rybna. Wszystkie prezenty zostały zawiezione do Prokocimia dla dzieci z oddziału onkologii i hematologii. Wiemy jednak, że starczy ich także dla innych chorych dzieciaków przebywających w szpitalu.

A wszystko to dzięki Wam Drodzy Mikołajowie. Pamiętajcie:Dobro Powraca….