10 października w naszej szkole i całym środowisku, wielkie święto dla wszystkich fanów piłki nożnej! Mimo różnych obowiązków, toczącego się cały czas sezonu Ekstraklasy, a także po bardzo ciężkim – jak sami dziś przyznali nasi goście – treningu, przyjechała do nas ekipa piłkarzy i pracowników klubu Wisły Kraków, na czele z napastnikiem Krzysztofem Drzazgą oraz bramkarzem, Mateuszem Lisem.
Zresztą, co Wam będziemy pisać, przecież na pewno ich znacie. Jeden strzela, drugi broni, i tak to się kręci…

Ale spokojnie. To wszystko nie jest takie proste. Piłka nożna to nie tylko mecze, popularność i rozdawanie autografów. Nasi goście opowiedzieli nam o tym, na czym polega zawód piłkarza, o codziennych treningach, ciężkiej pracy, i także stresie i emocjach związanych z meczami przy wypełnionych trybunach. Nie brakło nawet pytania o.. najmniej lubiany przedmiot szkolny..

Dziękujemy naszym piłkarzom, za poświęcony czas, miłe odwiedziny i cierpliwość w.. podpisywaniu pamiątek i pozowaniu do zdjęć:) Będziemy ciepło o Was pamiętać, i życzymy samych zwycięstw!

A my, kierujemy wielkie, i to wielkie podziękowania dla tego, który zostawił najwięcej serca i sił, aby to święto futbolu odbyło się dziś u nas.. czyli dla p. Łukasza Knapika, pomysłodawcy i organizatora dzisiejszego wydarzenia. Bardzo dziękujemy również małżonce, p. Joannie Gugule-Knapik, za pomoc w przygotowaniu oraz.. wspieranie męża. Bezcenne:)
I wszystkim, których nie sposób tu wymienić:)

I podrzucamy kilka ujęć z dzisiaj. Na kilku zdjęciach da się dostrzec trochę par oczu i twarzy, które zdają się mówić po cichu: „też będę trenował i pracował, żeby kiedyś grać jak chłopaki z Ekstraklasy…”