Bardzo życzliwie było u nas dzisiaj w szkole i oczywiście nie tylko dzisiaj! Od poniedziałku trwa u nas Tydzień życzliwości, w ramach którego odbywają się różne akcje: Koncert Życzliwych Życzeń, wybór najżyczliwszych uczniów, przedstawienia teatralne.

Dzisiaj w ramach centralnych obchodów obowiązującym kolorem był żółty (co idealnie rozjaśniło ponurą aurę), a każda klasa przygotowała żywy pomnik życzliwości oraz artystyczną, życzliwą niespodziankę dla pozostałych uczniów. Życzmy sobie z okazji Dnia Życzliwości, aby nasza życzliwa postawa stała się normą nie tylko od święta. Naprawdę potrzeba niewiele: uśmiech, dobre słowo, drobna pomoc – „niewielki gest, a znaczy wiele” i świat od razu staje się jaśniejszy, nawet jeśli nie założymy żółtej koszulki..