Wczoraj odwiedzili nas strażacy z OSP Czernichowie. Podczas spotkania przedszkolaki i uczniowie klas młodszych mieli okazję przypomnieć sobie co zrobić kiedy zdarzy się wypadek, jak wezwać pomoc oraz w jaki sposób udzielić pomocy osobie poszkodowanej zanim nadejdzie profesjonalna pomoc. To cenne rady dla wszystkich, bo taka wiedza i umiejętności mogą uratować życie. Spotkanie koordynowane przez panie Annę Słotę i Joannę Kołodziej, było jednocześnie dobrą zabawą, ale pamiętajmy, że strażacy każdego dnia na poważnie wykonują trudną i odpowiedzialną pracę, dzięki której możemy wszyscy czuć się bezpiecznie. Ekipie z Czernichowa dziękujemy za przeprowadzenie szkolenia, a wszystkim druhom strażakom dziękujemy za ich gotowość do niesienia pomocy w każdej chwili.