Dnia 15 lutego 2020 roku po raz kolejny odbyła się. zabawa karnawałowa. Wzięły w niej udział dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie klas I-VIII, nauczyciele, członkowie Komitetu Rodzicielskiego i przyjaciele szkoły. Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, która na kilka godzin zmieniła się w niezwykłą salę balową, bawiły się mnóstwo dzieci.Bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości zarówno tym małym jak i większym dzieciom. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Nasze pociechy lubią, chociaż na kilka godzin wcielić się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Zatem pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się: księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zorganizowały to przedsięwzięcie, tj. pani dyrektor, członkom Komitetu Rodzicielskiego, nauczycielom oraz Wam drodzy uczniowie. Do zobaczenia za rok!