Tegoroczny XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek odbywa się pod hasłem “Zasmakuj w bibliotece”. Hasło wychodzi naprzeciw naszej nowej rzeczywistości, bo co można robić, siedząc w domu? Oczywiście czytAle sprawa                  z czytaniem jest tylko na pozór prosta.

Jak obcować z książką, dowiecie się, a może tylko przypomnicie sobie, gdy udacie się ze mną w podróż do mojej domowej (skoro nie mogę do szkolnej) biblioteki, do… 1947 roku. Zajrzymy do ważnego dla mnie, bo pamiątkowego, rocznika powojennego czasopisma Moda i Życie Praktyczne”.

Zapraszam do zapoznania się z zamieszczonymi (w 25. numerze) niezwykle cennymi, jakże wciąż aktualnymi, wskazówkami zawierania znajomości z książką.

Życzę przyjemnej lektury,                                                                          nauczyciel bibliotekarz 

  https://twoj.szajb.us:442/index.php/s/NyJzejJy7qZte6f