Propozycja biblioteki                                                                                Wyrusz w fascynującą przygodę razem z Kapitanem Nauką!

Kapitan Nauka bawi, rozwija potencjał dzieci poprzez dostarczanie wysokiej jakości zestawów edukacyjnych, gier i książek dostosowanych do potrzeb i możliwości najmłodszych; uczy.                                                                                                            Kapitan Nauka gwarantuje materiały opracowane przez specjalistów – psychologów, pedagogów i terapeutów,  atrakcyjne treści dostosowane do wieku i możliwości dzieci;
oryginalne, zabawne ilustracje. Gwarantuje wspaniałą, rozwijającą zabawę dla całej rodziny!                                                                                                                                    Więcej informacji  o Kapitanie na: https://www.kapitannauka.pl/blog/news/ksiazki-na-dzien-dziecka-10-zabawnych-i-pouczajacych-propozycji-dla-dzieci?