1 października rozpoczyna się Miesiąc Bibliotek Szkolnych ustanowiony przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego, w związku z tym nasza biblioteka przygotowała następujące konkursy:

  • dla klas I – IV – konkurs plastyczny „Biblioteka moich marzeń”,
  • dla klas V – VIII – konkurs na najciekawszy plakat reklamujący bibliotekę szkolną i czytanie,
  • dla klas IV – VIII konkurs na najciekawsze hasło reklamujące czytanie książek. 

                                                                                   

Zachęcamy do udziału w konkursach! Na zwycięzców czekają nagrody!

Wyniki konkursu:

kl. 1 – 3  I miejsce: Nikola Grela (kl.3), II miejsce: Anna Guguła (kl.2), III miejsce: Katarzyna Mrowiec (kl.2)                                                                                                                                      kl. 4 – 8   I miejsce: Victoria Panek (kl.6), II miejsce: Wiktoria Morawska (kl.6), III miejsce: Jan Turaczyk (kl. 4)

Gratulujemy!