Jesienią  przyroda nabiera barw, dni stają się krótsze, a wieczory dłuższe.  Mamy zatem  więcej wolnego czasu. Możemy go odpowiednio wykorzystać. Jak? Najlepiej  usiąść wygodnie w fotelu  i wziąć do ręki ciekawą książkę. Księgarnia Tuliszków ma dla Was ciekawą propozycję. Poniżej przeczytacie  o najlepszych książkach na jesień.

https://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/ksiazki-na-jesien

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Biblioteka szkolna dołącza się do  propozycji Księgarni.

W naszej bibliotece dostępna jest „Jesień liścia Jasia. Opowieść o życiu dla małych i dużych”. Jest to ”ciepła, cudownie mądra i uderzająco prosta opowieść o życiu i śmierci splatających się w jedną całość”. Liść Jaś i jego przyjaciele zmieniają się wraz z następującymi po sobie porami roku i zbliżającą się zimą, aby w końcu ze śniegiem spokojnie opaść na ziemię. Sposób przedstawienia tego niezwykle delikatnego tematu, który jest przecież elementem prawdziwego życia, skłania do przemyśleń i porusza zarówno dzieci, jak i dorosłych. „Jesień liścia Jasia” weszła do kanonu klasyki literatury.

 Źródło https://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/pl/p/Jesien-liscia-Jasia/2812