Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnej edycji akcji MEN Razem na święta. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii, tegoroczna edycja powinna mieć bezpieczny i odpowiedzialny charakter. Ważne jest zachowanie dystansu społecznego oraz postępowanie zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Jesteśmy jednak przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości.
Święta to wyjątkowy czas przepełniony miłością i dobrocią. Mamy nadzieję, że wielu z Was będzie chciało uczynić  miły gest wobec drugiej osoby i przygotować dla niej kartkę świąteczną lub ułożyć życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dbając o wspólne bezpieczeństwo, świąteczne niespodzianki prześlijcie drogą elektroniczną znajomym, rodzinie czy sąsiadom. Wierzymy, że życzenia, które zostaną przygotowane popłyną prosto z  serca, a pomysły na kartki będą się same mnożyły. Pamiętajcie, że szczere życzenia lub samodzielnie wykonana praca plastyczna może być wspaniałym prezentem świątecznym.

Opiekunowie SKW