Pożegnanie klasy 8 „skończył się pewien etap w ich życiu…” Dzień 25 czerwca 2021 roku pozostanie na długo w pamięci przede wszystkim tegorocznych ósmoklasistów.  Tego dnia w  uroczystej atmosferze odbyło się pożegnanie uczniów, którzy ukończyli szkołę podstawową. Odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy VIII. Było to wykonanie, w którym nie zabrakło wspomnień, refleksji, ciekawych i humorystycznych anegdot z życia szkoły oraz wzruszających piosenek; pozostawiło ono na wszystkich niezapomniane wrażenie. Nie obyło się bez łez i wzruszeń. Wystąpili również uczniowie klasy VII, którzy pożegnali starszych kolegów oraz wręczyli pudełka wspomnień. Na koniec tej części zabrał głos pani dyrektor, która pogratulowała uczniom ukończenia szkoły podstawowej, podziękował również rodzicom za zaangażowanie oraz współpracę ze szkołą.