O G Ł O S Z E N I E

Gminny Zespół Obsługi Szkół w Czernichowie informuje, że wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2021/2022 będą przyjmowane w okresie od 1 do 15 września 2021 r. /słuchacze kolegiów – do 15 października 2021 r./

Wypełnione wnioski wraz z kompletem dokumentów (dokładne informacje we wniosku) należy złożyć w siedzibie Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Czernichowie, ul. Gminna 1, p. 214, lub przesłać listem poleconym na adres: Gminny Zespół Obsługi Szkół Czernichowie, ul. Gminna 1, 32-070 Czernichów.

Formularze wniosków są dostępne w Gminnym Zespole Obsługi Szkół – p. 214, Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Czernichów, na stronie internetowej gminy  oraz  we wszystkich szkołach podstawowych na terenie gminy Czernichów.

Wniosek PDF

Wniosek DOC