30 września był w naszej szkole dniem szczególnie wesołym. W każdej klasie dziewczyny pamiętały o swoich kolegach. Złożyły im życzenia, wręczyły drobne upominki lub zorganizowały miłą przekąskę. Tego dnia chłopcy mieli też okazję spróbować odnaleźć się w niecodziennych sytuacjach. Należy jednak przyznać, że  świetnie poradzili sobie z szyciem, zaplataniem warkocza, malowanie paznokci a nawet przewijaniem. Dziewczyny z kl. VII zaskoczyły swoich kolegów prezentacją z życzeniami i archiwalnymi zdjęciami swoich kolegów z klasy. Natomiast dziewczynki z kl. I mogły być nieco zaskoczone prezentacją wymarzonej dziewczyny ich kolegów, ponieważ chłopcy wykonywali portret z zamkniętymi oczami. Dodatkowo dzień ten został ogłoszony „Dniem Krawata”, wszyscy, którzy mieli ten element garderoby byli zwolnieni z odpytywania oraz niezapowiedzianych kartkówek, zatem w szkole zrobiło się wyjątkowo elegancko. W każdej klasie wybrano też jednego chłopca, który na co dzień wyróżnia się szczególną sympatią. Chłopiec ten otrzymał certyfikat SUPERCHŁOPAKA, byli to w kl. I Franciszek Guguła, w kl. II Filip Łężniak, w kl. III Oliwier Sak, w kl. IV Bartosz Pieniążek, w kl. V Adrian Sak oraz Jan Turaczyk (tu był remis:)), w kl. VI Karol Stańko, w kl. VII Wiktor Figa a w kl. VIII Konrad Szczurek.

Wszystkim chłopcom, jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego.u