Muzeum  – Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec zaprosili dzieci w wieku od 5 do 12 lat do udziału w konkursie plastycznym pt. „Najpiękniejsza  Kartka Bożonarodzeniowa”. Celem konkursu było przybliżenie tradycji Świąt Bożego Narodzenia poprzez wykonanie kartki bożonarodzeniowej oraz uczenie się radości z możliwości podarowania czegoś od siebie innym.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 11 grudnia br. na terenie Skansenu w Wygiełzowie,  podczas Jarmarku bożonarodzeniowego. Na laureatów oraz wszystkich uczestników czekały upominki, które na małej scenie wręczył św. Mikołaj.

Wśród laureatów znalazła się nasza uczennica  – Antosia Kołodziej. Dziewczynka otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu!

Kartka Bożonarodzeniowa

Kartka Bożonarodzeniowa

Kartka Bożonarodzeniowa 3