Ostatnie dni roku szkolnego wykorzystaliśmy, na zwiedzanie najciekawszych miejsc i zabytków stolicy Dolnego Śląska. Dowiedzieliśmy się więcej o historii miasta, dzięki wspaniałemu przewodnikowi, który oprócz istotnych faktów, znał mnóstwo legend i anegdot związanych z Wrocławiem. Przygodą była też wizyta w największym Zoo w Polsce, w którym bez wątpienia najbardziej zachwycające było Afrykarium. Odwiedziliśmy również kilka muzeów, które dzięki swojej interaktywnej ekspozycji był dla nas bardzo interesujące. Nie tylko dla koneserów sztuki wyjątkowym punktem wycieczki była Panorama Racławicka. Dzięki specjalnie zastosowanej perspektywie, oświetleniu i pierwszoplanowych eksponatach przeniosła nas wprost w historię dzieła. Bez wątpienia Wrocław zachwycił nas swoim pięknem. Przekonaliśmy się, że jest jednym  z najpiękniejszych miast w Polsce zasługujących na szczególną uwagę.