29 września chłopcy mieli okazję świętować swoje własne święto – Dzień Chłopaka. To był dzień pełen uśmiechu, zabawy i niezapomnianych momentów, które zostaną na długo w pamięci.

Rano chłopcy zostali przywitani życzeniami i uśmiechami od swoich bliskich. To był czas, kiedy każdy chłopiec czuł się wyjątkowy i doceniany. Nauczyciele i rodzice starali się uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

W szkole odbyły się różnorodne aktywności, które były dostosowane do zainteresowań chłopców. Były konkursy sportowe, gry zespołowe i zabawy na świeżym powietrzu. Chłopcy mieli okazję wykazać się swoją siłą, zręcznością i współpracą z kolegami.

Dzień Chłopaka to nie tylko okazja do zabawy, ale także czas do refleksji nad tym, jak ważna jest męska przyjaźń i wsparcie. Chłopcy byli doceniani za swoje unikalne cechy i talenty.

Ten dzień był pełen radości, śmiechu i trudnych zadań, ale przede wszystkim był okazją do celebrowania męskości i przyjaźni. Każdy chłopiec mógł poczuć się wyjątkowo w tym dniu i z niecierpliwością oczekiwać kolejnych przygód, które przyniesie przyszłość.

Dzień Chłopaka w świetlicy przebiegał pod znakiem zadań, którym towarzyszyło dużo emocji.
Na początku wszyscy wysłuchali wiersza P.Okoja „Dzień Chłopaka”. Po wysłuchaniu wiersza „burza mózgów” – wypowiedzi dziewczynek „Jaki powinien być uprzejmy chłopak?”
Dalej chłopcy musieli wykazać się znajomością marek samochodowych, rozpoznać piłkarza po koszulce oraz znajomością tytułów bajek.
Jury, czyli dziewczynki przygotowały jeszcze jedno wyzwanie dla każdego chłopaka, mianowicie zjedzenie cytryny z radosną minką.
Zaszczytny tytuł „Super Chłopaka Świetlicy” otrzymał Nikodem Kowalik
z klasy 1. Wszyscy chłopcy otrzymali odznaki „Super Chłopaka”.