Wyniki konkursu plastycznego „Różaniec to skarb, który trzeba odkryć”.
W październiku przeprowadzony został konkurs plastyczny  „Różaniec to skarb, który trzeba odkryć”. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zamiłowania do praktykowania modlitwy różańcowej, a także rozwijanie zainteresowań plastycznych i kreatywności dzieci i młodzieży.  Konkurs adresowany był do uczniów naszej szkoły i obejmował trzy kategorie wiekowe:  klasy 0-1, klasy 2-3 oraz klasy 4-8. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Uczniowie do wykonania różańców wykorzystali najróżniejsze materiały tj.: żołędzie, kasztany, groch, kawę, makaron, kukurydzę, a nawet cukierki.J  Nasi uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. W ramach konkursu złożono 28 różańców. Nauczyciele naszej szkoły, którzy głosowali na prace mieli nie lada problem, ponieważ wszystkie różańce  były piękne i pomysłowe. Ostatecznie wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrodę rzeczową oraz dyplom. Każdy uczestnik za udział w konkursie dostał dyplom i drobny upominek. Wystawa różańców odbyła się w Kościele Parafialnym  w dniach od 31.10 do 5.11.2003r. Mamy nadzieję, że konkurs przybliżył dzieciom i ich rodzinom modlitwę różańcowa, a przez to uczyni też bliską osobę Maryi.

Wyniki w kategorii klas 0 -1:
1 miejsce: Antoś Świadek
2 miejsce Ksawery Ziober
3 miejsce Eliza Niemczyk
Wyróżnienie: Piotr Banaś
Wyróżnienie: Zosia Paszcza

Wyniki w kategorii klas 2 – 3:
1 miejsce: Alan Kraczka
2 miejsce: Maja Pastuszka
3 miejsce: Antonina Kołodziej
Wyróżnienie: Magdalena Knapik
Wyróżnienie: Piotr Kołodziej

Wynik w kategorii 4-8:
1 miejsce: Amelia Knapik
2 miejsce: Jan Nienartowicz
3 miejsce: Emilia Świadek

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!