W zimowym duchu aktywności i radości, uczniowie klas 4-8 naszej szkoły mieli okazję wybrać się na niezapomnianą wycieczkę na łyżwy! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych młodych sportowców oraz promując zdrowy tryb życia i integrację między klasami, zorganizowaliśmy wyjazd na jedno z najpopularniejszych lodowisk w regionie.

Dzień rozpoczął się od radosnego zgromadzenia przed szkołą, skąd wszyscy uczestnicy wycieczki udali się wspólnie autokarem do miejsca przeznaczenia. Po przybyciu na lodowisko, emocje sięgnęły zenitu. Dla wielu naszych uczniów była to pierwsza okazja do spróbowania swoich sił na lodzie, co sprawiło, że doświadczenie było jeszcze bardziej ekscytujące.

Po aktywności na lodzie, uczniowie mieli okazję zregenerować siły, korzystając z przygotowanego poczęstunku. Gorąca czekolada i drobne przekąski były idealnym uzupełnieniem energii i okazją do wspólnego spędzenia czasu.

Wycieczka na łyżwy była nie tylko wspaniałą przygodą, ale także cenną lekcją współpracy, wsparcia wzajemnego i przełamywania własnych barier. Uczniowie powrócili do szkoły pełni pozytywnych wrażeń, z nowymi umiejętnościami i niezapomnianymi wspomnieniami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i już teraz nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych wyjazdów i aktywności!