Z okazji „Dnia Życzliwości” 21 listopada w naszej szkole gościł Teatr Profilaktyczny „Maska”, który zaprezentował dla młodszych uczniów bajkę pt.” Przyjaźni dar odwróci zły czar”, a dla starszych spektakl pt.” Zagubione sumienie”.
Oglądając bajkę dzieci dowiedziały się, że odpowiednie traktowanie innych i empatia mogą otworzyć drzwi do prawdziwej przyjaźni.
Młodzież natomiast zrozumiała, że szacunek należy się każdemu. Przedstawienie poruszyło także problem agresji i przemocy.

W ramach podsumowania „Tygodnia Życzliwości”, zostały odczytane pozdrowienia i życzenia, które uczniowie wszystkich klas przygotowywali dla siebie przez cały tydzień. Dodatkowo dzieci z młodszych  i starszych klas przygotowały „ordery życzliwości” , które sprawiły wszystkim dużo radości. Tego dnia w szkole wszyscy byli dla siebie bardzo mili i życzliwi. Mamy nadzieję, że pozytywna energia, która popłynęła do wszystkich, zostanie z nami na długo.