Kilkoro uczniów naszej szkoły uczestniczyło dzisiaj w niesamowitym wydarzeniu muzycznym, jakim był koncert „Moniuszko dla wszystkich!” zorganizowany w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne, na zakończenie obchodów Roku Moniuszkowskiego. Koncert wykonywany był przez połączone siły 12 chórów dziecięcych oraz orkiestrę kameralną. W tej największej sali koncertowej miasta wystąpiło około 400 chórzystów wysłuchanych i oglądanych przez 1500 słuchaczy!!! Mieliśmy okazję posłuchać 22 utworów Kompozytora. Jeszcze do teraz brzmi nam w uszach melodia „U prząśniczki siedzą jak anioł dzieweczki…” To było wspaniałe muzyczne popołudnie!

PS.Serdecznie dziękujemy pani Teresa Hlawacz, za pomoc w organizacji tego wyjścia.