Podobnie jak w latach poprzednich nasza szkoła wzięła udział w akcji Wyślij Pączka do Afryki. Już dzień przed Tłustym Czwartkiem na korytarzu i w salach było słodko, smacznie i radośnie. Rodzice jak zwykle stanęli na wysokości zadania i chętnie włączyli się w kiermasz charytatywny przygotowując przepyszne słodkości. Uczniowie i przedszkolaki również nie zawiedli – kupując słodycze wsparli swoich rówieśników w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Zebrana kwota (318zł) w całości została przekazana na konto Fundacji Kapucyni i Misje. Dzięki darowiźnie pracujący tam misjonarze mogą zorganizować posiłki dla sierot, opiekę medyczną i leki, zająć się edukacją dzieci z buszu oraz wybudować studnie, zapewniając mieszkańcom dostęp do czystej wody. Akcja była również okazja do zapoznania uczniów z realiami życia w biedniejszych krajach i uwrażliwienia do niesienia pomocy. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę – Rodzicom, Wolontariuszom oraz wszystkim kupującym. Razem możemy więcej!