Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!!!

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza chętnych uczniów do przyłączenia się do akcji, związanej z wyrażeniem uznania dla Wszystkich osób zaangażowanych w walkę z COVID-19.
Akcja nosi nazwę BOHATEROWIE WALKI Z COVID-19.

Drogi Uczniu i Uczennico!
Napisz list lub krótki wiersz, który będzie wsparciem i podziękowaniem dla osób zaangażowanych w walkę z pandemią. Jeśli zauważacie wokół siebie osoby, których pracę i wysiłek chcielibyście docenić, możecie to zrobić, przelewając swoje myśli i wdzięczność na kartkę papieru.
Wasze słowa uznania zostaną opublikowane na stronie Naszej szkoły. Mamy nadzieję, że będą one wsparciem dla tych, którzy na co dzień podejmują walkę z koronawirusem.

Swoje prace prosimy zgłaszać przez dziennik librus do opiekunów SKW ( p.Roma Nienartowicz i p.Kinga Kawala-Zmarzły) do dnia 30 marca.